Your chance to change the world
Regisztrálj még ma 3 fős csapatoddal

Próbáld ki minijátékunkat!

Eredmények

Itt tesszük közzé az online fordulók és a döntő eredményeit.

Döntő eredmények

Csapatnév Csapat típusa Teszt pontszám Éles pontszám 0.2 súllyal Éles pontszám Összesen
1. 404 szenior csapat 125954 854 5676 6530
2. MLet középiskolás csapat 573792 859 5526 6385
3. Csill középiskolás csapat 156858 966 5207 6173
4. l diák csapat 103111 756 5328 6084
5. ACE-V3 középiskolás csapat 75826 489 4783 5272
6. Jay és Néma Bob diák csapat 78996 999 3666 4665
7. DuckTypo diák csapat 105398 1274 3003 4277
8. Densetsu no Sannin középiskolás csapat 42929 440 3253 3693
9. Firefighters of Atlantis diák csapat 47076 476 2832 3308
10. WhiteStone szenior csapat 47572 427 2861 3288
11. CodingWhileTrue diák csapat 426539 554 2495 3049
12. ANSICÉ diák csapat 48750 479 2017 2496

II. forduló eredményei

2 szenior és 10 diák-középiskolás csapat jut tovább az élő döntőbe. A zöld sorokkal jelölt csapatok jutottak be a döntőbe.

Csapatnév Csapat típusa Tickek száma Összes pont elfogyasztva Pontszám Extra pontszám Összesített pontszám
1. CodingWhileTrue diák csapat 345 igen 2493 300 2793
2. l diák csapat 320 igen 2630 100 2730
3. WhiteStone szenior csapat 220 igen 2380 300 2680
4. Csill középiskolás csapat 422 igen 2444 200 2644
5. 404 szenior csapat 1002 igen 2428 200 2628
6. Everest szenior csapat 445 nem 2530 0 2530
7. Utolsóbb szenior csapat 1031 nem 2092 400 2492
8. ANIP szenior csapat 1031 nem 2175 300 2475
9. BLA szenior csapat 238 nem 2250 100 2350
10. Jay és Néma Bob diák csapat 1031 igen 2330 0 2330
11. DuckTypo diák csapat 1031 igen 2100 200 2300
12. Densetsu no Sannin középiskolás csapat 1031 igen 2060 200 2260
13. ACE-V3 középiskolás csapat 116 igen 1810 300 2110
14. Firefighters of Atlantis diák csapat 1030 igen 1620 300 1920
15. Malloctopus szenior csapat 273 nem 1770 100 1870
16. MLet középiskolás csapat 169 igen 1472 300 1772
17. ANSICÉ diák csapat 129 igen 1350 300 1650
18. tbd szenior csapat 92 nem 1260 300 1560
19. CapMen diák csapat 171 nem 1184 300 1484
20. bitsPlease középiskolás csapat 154 nem 1130 200 1330
21. Szukcesszív Approximátorok diák csapat 212 nem 1230 100 1330
22. Bad request szenior csapat 75 nem 1020 300 1320
23. Cactus középiskolás csapat 378 nem 958 300 1258
24. CreativityNotFoundException diák csapat 162 nem 850 300 1150
25. Bundáskenyér szenior csapat 80 nem 725 300 1025
26. PacManók középiskolás csapat 109 nem 700 300 1000
27. 404 Brain Not Found diák csapat 105 nem 720 200 920
28. Gamf.py diák csapat 173 nem 620 300 920
29. DR-DOS 3.33 középiskolás csapat 103 nem 690 200 890
30. TheSonsOfAnObject diák csapat 45 nem 530 300 830
31. Enslave Team középiskolás csapat 53 nem 720 100 820
32. nikita.dll diák csapat 64 nem 420 300 720
33. pacmanEnumerator diák csapat 62 nem 600 100 700
34. Uncomputable diák csapat 59 nem 460 100 560
35. Tátriqum szenior csapat 57 nem 280 200 480
36. Greenhorns diák csapat 37 nem 320 100 420
37. Fehérkönyvtár diák csapat 13 nem 40 300 340
38. Az IB Java középiskolás csapat 13 nem 10 300 310
39. wegaveuphalfwaythru diák csapat nem 0
40. LogData szenior csapat nem 0
41. Enot szenior csapat nem 0
42. MayTheFloatBeWithYou diák csapat nem 0
43. Homokóra diák csapat nem 0
44. D10g3n35 középiskolás csapat nem 0
45. Elvis szenior csapat nem 0
46. Riders on the code szenior csapat nem 0
47. Volt barátaim diák csapat nem 0
48. VoidPtr szenior csapat nem 0
49. DEG_12B középiskolás csapat nem 0
50. insert programming pun középiskolás csapat nem 0
51. Velocity szenior csapat nem 0
52. Cisco Disco középiskolás csapat nem 0
53. GiftedGoats középiskolás csapat nem 0
54. Hakuna Matata szenior csapat nem 0
55. Collabortion diák csapat nem 0
56. bloodType_Cpositivepositive diák csapat nem 0
57. bugrabug szenior csapat nem 0
58. wunderbar szenior csapat nem 0
59. CAT szenior csapat nem 0
60. The House szenior csapat nem 0
61. The JAVAngers szenior csapat nem 0
62. A Bajor Recserép szenior csapat nem 0
63. ------Bad Teams Below------ diák csapat nem 0
64. XXDisableExplicitGC diák csapat nem 0
65. Observator diák csapat nem 0
66. Tofifee diák csapat nem 0
67. TODO diák csapat nem 0

II. forduló teszt eredményei

A döntőbe jutás majd az éles pontok alapján, 2 szenior és 10 diák-középiskolás csapat juthat tovább.

Csapatnév Csapat típusa Pálya száma Pontszám Összes pont elfogyasztva Tickek száma #AZ
1. Jay és Néma Bob diák csapat 2 4330 nem 461 31205
2. Firefighters of Atlantis diák csapat 2 4220 nem 461 30724
3. ANSICÉ diák csapat 2 4060 nem 461 27487
4. Utolsóbb szenior csapat 2 3750 nem 461 25549
5. ANIP szenior csapat 2 3670 nem 461 26073
6. 404 szenior csapat 2 3590 nem 461 31805
7. CodingWhileTrue diák csapat 2 3580 igen 414 29873
8. CapMen diák csapat 2 3550 nem 431 30634
9. Az IB Java középiskolás csapat 2 3410 nem 408 27265
10. Csill középiskolás csapat 2 3370 nem 461 29538
11. Fehérkönyvtár diák csapat 2 3250 nem 236 29418
12. Malloctopus szenior csapat 2 3250 nem 282 28971
13. CreativityNotFoundException diák csapat 2 3160 nem 216 21173
14. Everest szenior csapat 2 3090 nem 415 27575
15. bitsPlease középiskolás csapat 2 3080 nem 315 30367
16. l diák csapat 2 3070 nem 269 24959
17. Szukcesszív Approximátorok diák csapat 2 2970 nem 291 33579
18. PacManók középiskolás csapat 2 2890 nem 269 30608
19. Enot szenior csapat 2 2730 nem 377 22730
20. Cactus középiskolás csapat 2 2710 nem 461 32364
21. Densetsu no Sannin középiskolás csapat 2 2680 nem 319 31459
22. DuckTypo diák csapat 2 2660 nem 194 22409
23. Bundáskenyér szenior csapat 2 2610 nem 372 24730
24. ACE-V3 középiskolás csapat 2 2500 nem 295 32848
25. 404 Brain Not Found diák csapat 2 2470 nem 422 30346
26. WhiteStone szenior csapat 2 2360 nem 290 33675
27. Enslave Team középiskolás csapat 2 2300 nem 161 33674
28. MLet középiskolás csapat 2 2300 nem 451 33062
29. TheSonsOfAnObject diák csapat 2 2180 nem 461 32482
30. Tátriqum szenior csapat 2 1600 nem 127 25096
31. Greenhorns diák csapat 2 1580 nem 110 29248
32. Velocity szenior csapat 2 1560 nem 95 20936
33. Volt barátaim diák csapat 2 1480 nem 196 27545
34. BLA szenior csapat 2 1460 nem 88 22638
35. nikita.dll diák csapat 2 1460 nem 112 32962
36. Riders on the code szenior csapat 2 1450 nem 103 21217
37. Gamf.py diák csapat 2 1290 nem 105 23971
38. GiftedGoats középiskolás csapat 1 1210 nem 153 25385
39. tbd szenior csapat 3 1075 nem 97 21795
40. Bad request szenior csapat 2 1050 nem 66 33108
41. MayTheFloatBeWithYou diák csapat 2 1030 nem 112 29630
42. DR-DOS 3.33 középiskolás csapat 1 900 nem 62 22109
43. DEG_12B középiskolás csapat 3 840 nem 97 24605
44. Hakuna Matata szenior csapat 1 828 nem 67 21262
45. Uncomputable diák csapat 1 770 nem 63 33305
46. ------Bad Teams Below------ diák csapat 3 710 nem 34 24234
47. Tofifee diák csapat 1 640 nem 60 20857
48. A Bajor Recserép szenior csapat 4 540 igen 86 21280
49. VoidPtr szenior csapat 2 460 nem 55 21544
50. Elvis szenior csapat 2 330 nem 36 23114
51. LogData szenior csapat 2 270 nem 30 23321
52. bloodType_Cpositivepositive diák csapat 4 197 igen 104 24363
53. wunderbar szenior csapat 2 90 nem 21 22906
54. pacmanEnumerator diák csapat 1 80 nem 10 23590
55. CAT szenior csapat 2 80 nem 21 20854
56. Cisco Disco középiskolás csapat 1 50 nem 26 20797
57. The JAVAngers szenior csapat 3 30 nem 10 22414
58. TODO diák csapat 3 30 nem 11 20840
59. bugrabug szenior csapat 1 10 nem 3 20784
60. XXDisableExplicitGC diák csapat 1 10 nem 3 21007
61. D10g3n35 középiskolás csapat 3 0 nem 0 27266
62. The House szenior csapat 2 0 nem 18 23376
63. Observator diák csapat nem
64. Homokóra diák csapat nem
65. Collabortion diák csapat nem
66. insert programming pun középiskolás csapat nem
67. wegaveuphalfwaythru diák csapat nem

I. forduló eredményei

Csapatnév II. fordulóba jutott Pontszám Programnyelv
1. Az IB Java középiskolás csapat bejutott 6800 JAVA8
2. Firefighters of Atlantis diák csapat bejutott 6400 PYTHON3
3. Bundáskenyér szenior csapat bejutott 6000 JAVA10
4. DuckTypo diák csapat bejutott 5600 CPP
5. WhiteStone szenior csapat bejutott 5600 JAVA8
6. Csill középiskolás csapat bejutott 5600 CPP
7. Utolsóbb szenior csapat bejutott 5600 CPP
8. nikita.dll diák csapat bejutott 5600 JAVA10
9. bitsPlease középiskolás csapat bejutott 5200 JAVA8
10. MLet középiskolás csapat bejutott 5200 JAVA10
11. CapMen diák csapat bejutott 5200 JAVA8
12. PacManók középiskolás csapat bejutott 4800 CPP
13. Densetsu no Sannin középiskolás csapat bejutott 4800 JAVA10
14. ANIP szenior csapat bejutott 4800 CPP
15. ACE-V3 középiskolás csapat bejutott 4800 PYTHON3
16. D10g3n35 középiskolás csapat bejutott 4800 JAVA10
17. Velocity szenior csapat bejutott 4600 JAVA10
18. DR-DOS 3.33 középiskolás csapat bejutott 4600 PYTHON3
19. CreativityNotFoundException diák csapat bejutott 4500 CPP
20. CAT szenior csapat bejutott 4400 PYTHON3
21. 404 szenior csapat bejutott 4400 PYTHON3
22. Cisco Disco középiskolás csapat bejutott 4400 PYTHON3
23. XXDisableExplicitGC diák csapat bejutott 4400 JAVA10
24. A Bajor Recserép szenior csapat bejutott 4400 PYTHON3
25. Bad request szenior csapat bejutott 4200 JAVA8
26. Homokóra diák csapat bejutott 4200 CPP
27. GiftedGoats középiskolás csapat bejutott 4200 PYTHON3
28. CodingWhileTrue diák csapat bejutott 4100 CPP
29. Cactus középiskolás csapat bejutott 4100 CPP
30. ANSICÉ diák csapat bejutott 4100 PYTHON3
31. bugrabug szenior csapat bejutott 3800 CPP
32. l diák csapat bejutott 3800 CPP
33. Fehérkönyvtár diák csapat bejutott 3800 PYTHON3
34. LogData szenior csapat bejutott 3800 JAVA8
35. Enot szenior csapat bejutott 3800 PYTHON3
36. VoidPtr szenior csapat bejutott 3700 JAVA10
37. Gamf.py diák csapat bejutott 3700 C
38. The JAVAngers szenior csapat bejutott 3600 JAVA8
39. 404 Brain Not Found diák csapat bejutott 3600 CPP
40. TheSonsOfAnObject diák csapat bejutott 3600 JAVA10
41. Malloctopus szenior csapat bejutott 3600 CPP
42. Jay és Néma Bob diák csapat bejutott 3500 CPP
43. tbd szenior csapat bejutott 3500 JAVA8
44. The House szenior csapat bejutott 3400 JAVA10
45. Everest szenior csapat bejutott 3400 CPP
46. MayTheFloatBeWithYou diák csapat bejutott 3400 PYTHON3
47. Uncomputable diák csapat bejutott 3300 CPP
48. Greenhorns diák csapat bejutott 3200 C
49. Riders on the code szenior csapat bejutott 3200 JAVA8
50. pacmanEnumerator diák csapat bejutott 3200 CPP
51. wegaveuphalfwaythru diák csapat bejutott 3200 CPP
52. Volt barátaim diák csapat bejutott 3100 CPP
53. Enslave Team középiskolás csapat bejutott 3100 JAVA10
54. Hakuna Matata szenior csapat bejutott 3100 PYTHON3
55. Elvis szenior csapat bejutott 3000 CPP
56. Tátriqum szenior csapat bejutott 3000 CPP
57. Szukcesszív Approximátorok diák csapat bejutott 3000 PYTHON3
58. insert programming pun középiskolás csapat bejutott 2900 CPP
59. Observator diák csapat bejutott 2800 CPP
60. TODO diák csapat bejutott 2800 CPP
61. Collabortion diák csapat bejutott 2800 CPP
62. ------Bad Teams Below------ diák csapat bejutott 2800 CPP
63. wunderbar szenior csapat bejutott 2800 CPP
64. Tofifee diák csapat bejutott 2700 CPP
65. BLA szenior csapat bejutott 2700 PYTHON3
66. DEG_12B középiskolás csapat bejutott 2600 PYTHON3
67. bloodType_Cpositivepositive diák csapat bejutott 197 CPP
68. Garbage szenior csapat 3580 PYTHON3
69. MayTheJoeBeWithYou diák csapat 2670 CPP
70. Berzsó szenior csapat 2480 JAVA8
71. Fork bomb diák csapat 2250 PYTHON3
72. ynut... diák csapat 2040 CPP
73. Brogrammers diák csapat 1890 JAVA8
74. SCHapka diák csapat 1710 CPP
75. ZWWS diák csapat 1230 CPP
76. Ignotus diák csapat 1080 CPP
77. Viktoriánusok diák csapat 810 JAVA10
78. TOPiN diák csapat 720 JAVA10
79. SiliconDream középiskolás csapat 580 PYTHON3
80. born_in_c szenior csapat 560 CPP
81. import devnull diák csapat 470 JAVA10
82. KreTeam diák csapat 420 PYTHON3
83. Egy szoknya két nadrág diák csapat 420 JAVA10
84. ghostRiders diák csapat 420 JAVA8
85. Kobrák diák csapat 380 PYTHON3
86. Team Verseghy középiskolás csapat 370 PYTHON3
87. Alpha középiskolás csapat 140 CPP
88. MetálTraktor szenior csapat 140 CPP
89. Groot diák csapat 130 JAVA10
90. Csapat28 diák csapat 120 CPP
91. MFC diák csapat 120 C
92. Sztekkovefloo középiskolás csapat 110 CPP
93. THE BROGRAMMERS diák csapat 110 C
94. FFF6C5 diák csapat 100 C
95. Maksacorp diák csapat 100 JAVA10
96. Prog-Men diák csapat 100 C
97. Trójai fagyi falók középiskolás csapat 90 PYTHON3
98. L4J diák csapat 80 JAVA10
99. Alíz és Bob diák csapat 80 JAVA8
100. Rakétacsapat diák csapat 80 CPP
101. Dirty Bits diák csapat 80 CPP
102. Red Bool diák csapat 80 CPP
103. MerevLemezek diák csapat 80 CPP
104. 1A4 szenior csapat 80 PYTHON3
105. replay középiskolás csapat 70 PYTHON3
106. RoyálKetschke diák csapat 70 PYTHON3
107. Haluska diák csapat 70 JAVA8
108. Erics diák csapat 60 JAVA8
109. Az Eper leteper diák csapat 50 C
110. Szipi-szupi királycsopi diák csapat 50 PYTHON3
111. MSDGE diák csapat 30 CPP
112. kicsicsapat diák csapat 30 PYTHON3
113. Cyclops diák csapat 0 JAVA10
114. RandOhm diák csapat
115. Brokkoli szenior csapat
116. BestEu diák csapat JAVA8
117. FélévmentéSCH diák csapat CPP
118. Tr1v1al diák csapat CPP